Kompozytowe deski tarasowe

Kompozytowe deski tarasowe

Polecane produkty

Dziewczyna nad basenem
Poprzedni
Następny

Bergdeck jest marką stworzoną w Polsce przez firmę Salag – lidera branży wykończenia wnętrz, producenta listew przypodłogowych pvc i aluminium.

Produkcja kompozytowej deski tarasowej wraz z całym systemem montażowym i wykończeniowym opracowana została przez zespół specjalistów inżynierów, designerów. Nasza firma stawia na materiały pochodzące z natury. Wykorzystujemy najwyższej jakości mączkę drzewną w połączeniu z najnowszymi technologiami polimerowymi. Cały proces tworzenia deski i sprawdzania jej parametrów oraz jakości przebiega w naszych laboratoriach. Nieustannie stawiamy na rozwój naszego produktu korzystając z 20-letniego doświadczenia na rynku branży wykończenia wnętrz.

Nasza oferta zawiera deski kompozytowe wpc, komfortowe i piękne tarasy o niebanalnej estetyce, autorski i prosty system montażowy.

Nasze realizacje

Obejrzyj zdjęcia tarasów i balkonów, zbudowanych z naszych desek.

Dlaczego BERGDECK?

TRWAŁOŚĆ

Dzięki najnowocześniejszej technologii stworzyliśmy deskę zawierającą najlepsze stabilizatory UV oraz dodatki uszlachetniające. Zapewniają one trwałość koloru, odporność na temperaturę i wilgoć. Deska nie odkształca się, zachowuje swój pierwotny stan.

CZYSZCZENIE I RENOWACJA

Tarasy z drewna kompozytowego czyszczą się łatwo i skutecznie za pomocą myjki ciśnieniowej lub zwykłej szczotki. Nie wymagają również problematycznej konserwacji i malowania!

BEZPIECZEŃSTWO

Boso po tarasie w deszczu? Proszę bardzo! Dzięki specjalnej, antypoślizgowej powierzchni i żłobieniom ryzyko poślizgnięcia znika. Świetnie przygotowana i przyjazna powłoka nie posiada drzazg, jest idealna dla dzieci.

PROSTY MONTAŻ

Montaż kompozytowych desek tarasowych jest niezwykle prosty. Dzięki opracowanemu przez naszych specjalistów systemowi montażowemu Bergdeck, układanie tarasu staje się przyjemnością.

ESTETYKA

Deska Bergdeck wyróżnia się swoim wyglądem. Jest dostępna w stylowej opcji szczotkowanej. Charakteru dodają dwa typy ryflowania - szeroki i wąski. Wybór strony należy do Ciebie!

KOMPLETNY SYSTEM

Legary, klipsy mocujące, zestawy wkrętów ze stali nierdzewnej z dołączonym bitem. Nie zapomnieliśmy także o profilach wykończeniowych, ćwierćwałkach, zaślepkach i listwach maskujących.

Jak zamontować nasze deski?

Prezentujemy systemy montażu naszych desek tarasowych.

Polecamy opatentowany system “Ultraszybki” oraz dwa klasyczne systemy.

Specjalne KLIPSY i inne elementy niezbędne do montażu dostępne są w naszym sklepie.

Elementy systemu